Obľubené pneumatiky Yokohama a história spoločnosti

Yokohama titulka

Spoločnosť Yokohama Rubber Co. Ltd. existuje od roku 1917 a ako jeden z výrobcov pneumatík dosiahla pokrok vo výrobe najlepších možných pneumatík. Spoločnosť sa zaoberá výrobou pneumatík a rôznych priemyselných výrobkov.

Spoločnosť má v súčasnosti približne 20 000 zamestnancov a predáva vo viac ako 120 krajinách. Spoločnosť vyrába a predáva pneumatiky pre všetky kategórie a vozidiel, od kompaktných automobilov po športové autá. U nás nájdete širokú ponuku pneumatík rôznych značiek.

Prísne testujú svoje pneumatiky

Navrhli pneumatiky pre niektorých popredných výrobcov automobilov, ako sú Aston Martin, Audi, Fiat, Toyota atď. Aby zabezpečili, že ich pneumatiky patria medzi najbezpečnejšie, podrobujú ich prísnym testom, ktoré často zahŕňajú jazdu na tratiach v krajinách, ako je Japonsko a Švédsko. Testovacie zariadenia majú aj v Španielsku a USA.

Simulácia na vizuálizáciu zvuku

Spoločnosť vyvinula prvú simuláciu na svete na vizualizáciu hluku, ktorí vytvárajú rotujúce pneumatiky. Tento technologický prielom sa podarilo dosiahnuť pomocou pokročilých simulačných technológií.

Spoločnosť Yokohama Tire sa v súčasnosti podieľa na použití svojich odborných znalostí v oblasti aerodynamiky. Tým sa znižuje nielen odpor vzduchu pneumatík, ale aj odpor vzduchu vozidla.

Zákazníci z celého sveta

Spoločnosť Yokohama vyrába vysokokvalitné výrobky v rade svojich tovární po celom svete. Spoločnosť Yokohama má zákaznícku základňu, ktorá sa rozprestiera takmer po celom svete.

Do svojich výrobkov často pridáva nové bezpečnostné a kvalitné prvky, aby tak preukázala lásku spoločnosti k automobilom.

V roku 2017 oslávili 100. výročie svojho založenia. Spoločnosť Yokohama je tiež sponzorom tímu anglickej Premier League, futbalového klubu Chelsea.

Obľúbené pneumatiky Yokohama

yokohama advan sport

Pneumatiky pre športové autá

yokohama advan db

Luxusné sedanové pneumatiky

Zimné pneumatiky

Pre rodinné autá

Ocenenia a uznania

  • Ocenenie výrobcu pneumatík – udeľuje ho „Tyre Safe“ za propagáciu bezpečnosti pneumatík v UK.
  • Cena za inováciu – Yokohama ju vyhrala v kategórii „Technológia a produkty“ na veľtrhu Reifen 2014 (Reifen je jeden z najväčších svetových veľtrhov pneumatík).
  • Environmental Warrior Award (2015) – Yokohama Tire Manufacturing Virginia LLC (YTMV) získala toto ocenenie od Virginia Water Environment Association (VWEA).

Ďalšie pneumatiky z našej ponuky